Ειδησεις

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

Από την ΔΕΥΤΕΡΑ 6 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2014 κοι για όλο τον μήνα ΟΚΤΩΒΡΙΟ οι εγγραφές στην Ποδοσφαιρική Ακαδημία του ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ, η παραλαβή αθλητικού υλικού κ.λπ., θα γίνονται κάθε ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ και ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ από 6 - 9 μ.μ. στα γραφεία του συλλόγου Εσπερίδων 7 (από Λεωφ. Βέικου 49-51). Τηλέφωνο επικοινωνίας 2102910071.

Διαφήμιση

Διαφήμιση

Βαθμολογια

2014-2015

 

Ομάδα                                 Βαθμοί 
1. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ                      3 
2. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ                       3 
3. ΠΑΓΚΡΑΤΙ                          3 
4. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ                3 
5. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ              3 
6. Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ      1 
7. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ                     1 
8. ΑΘΗΝΑΪΔΑ                        1 
9. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.                1 
10. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ           0 
11. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 
12. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ        0 
13. ΠΛΑΤΩΝ                           0
14. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ                     0 

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Νέων ΕΠΣΑ 2013-2014 Εκτύπωση E-mail

 

    

 

          ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ ΕΠΣΑ 2013-2014

 

   

                        1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  14η
  4-4

  ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

1-2 

 1-1 

  ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

0-2 

 2-9 

  ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΤΗΣΙΑ

   3-4

1-2

  ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

   0-3 

9-3

  ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

   2-1 

 5-1 

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - Α.Ε.ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

   0-7

2-2

ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

   3-0
                      2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  15η 
  1-6

Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ -ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

3-0 

1-1

 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

   0-0

0-4

 ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

5-0 

1-2

 ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

0-0 

 2-2 

 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

   6-1

2-1

 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ

   2-0

 0-4 

 ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

   3-0
                     3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  16η
 1-1

  ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΤΗΣΙΑ

0-4 

 1-0

 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

   1-2

5-1 

 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

2-1 

10-0

 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

   2-6 

 1-1

 ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

   0-2

 6-0 

 ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

   1-2 

3-3 

 ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

   0-3
                     4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  17η
 1-2

 ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

   8-2

 2-0

ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - Α.Ε.ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

   1-3 

 3-0

 ΠΑΤΗΣΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

   4-0 

 0-2

 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

   5-0 

 4-0 

 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ  

   0-0 

 3-3

 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ

   0-2 

 0-5

 ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

   3-0
                     5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  18η 
 3-0

  ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

   2-7

 1-0

 ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

   1-0 

 3-4

 Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ

   1-1 

 0-2 

 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

1-2 

 4-0

 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

0-5 

 4-0

 ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

2-0 

 2-3 

 ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

   0-3
                    6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  19η
 0-1

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

   2-1  

 3-2

 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑ

1-0  

 2-2 

ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ

   2-2 

 4-1

 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

2-1  

 1-4

 ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

   2-0 

 3-0

 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

   0-2 

 1-4 

 ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

   3-0
                    7ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  20η
 3-0

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

   0-3

 1-0

 ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

   4-2 

 1-5

 ΠΑΤΗΣΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

   2-1  

 2-0

 Α.Ε.ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

   3-2  

 2-4

  ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

   0-0 

 0-0

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ

   0-0 

 3-0

 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

   1-0
                    8η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  21η
 0-3

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

0-3 

 0-2

 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

   5-2

 3-1

 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΤΗΣΙΑ

0-0 

 0-0

 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ

   1-2

 4-2

 ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

   1-1  

 1-4

 ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

7-0 

0-3 

 ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

   3-0
                    9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  22η
 2-0

 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ

  1-3 

 1-0

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

  0-2 

 3-0

 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

  1-4 

 1-0 

 ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

  4-0 

 4-2 

 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

  2-2 

 1-1

 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

  2-0

 3-0

 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

  0-3
               10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  23η  
 0-1

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

  2-1 

 3-0 

 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

  2-1 

 3-3

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ- ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

  2-1 

 0-4

 ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

  4-0 

 1-2

 ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

  1-3 

 3-1

 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

  0-0 

 0-3

 ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ

  3-0
                 11η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   24η  
 4-2

 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

  1-3 

 5-0 

 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

  1-4

 0-3 

 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

  5-0 

 0-4

 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

  3-2 

 3-2

 Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ

  2-1 

 1-4

 ΠΑΤΗΣΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

  3-0 

 3-0 

 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

  0-3
                 12η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  25η  
 5-0

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

  1-1 

 0-3 

 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

  3-0 

 2-1

 ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

  1-0 

 5-2 

 ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

  0-2 

 0-0 

 ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΤΗΣΙΑ

  0-2 

 1-0 

 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

  1-2 

 0-3 

 ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

  3-0
                13η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  26η   
 0-1

 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

  0-3 

 0-3

 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

  4-0  

 3-2

 Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

  2-3

 1-3 

 ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

  2-0

3-1 

 ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ

  0-5 

 1-4

 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

  2-0 

3-0 

 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

  0-3

  

 

    Δείτε πρόγραμμα Πρωταθλήματος ΕΠΣΑ 2012-2013 

 

   Δείτε πρόγραμμα Πρωταθλήματος ΕΠΣΑ 2011-2012  

 

   Δείτε πρόγραμμα Πρωταθλήματος/Τουρνουά ΕΠΣΑ 2010-2011 

 

   Δείτε πρόγραμμα Πρωταθλήματος/Τουρνουά ΕΠΣΑ 2009-2010   

 

 

   Δείτε πρόγραμμα Πρωταθλήματος/Τουρνουά ΕΠΣΑ 2008-2009