Ειδησεις

ΩΡΑΡΙΟ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

Από την ΔΕΥΤΕΡΑ 1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 κοι μέχρι νεωτέρας, οι εγγραφές στην Ποδοσφαιρική Ακαδημία του ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ, η παραλαβή αθλητικού υλικού κ.λπ., θα γίνονται κάθε ΔΕΥΤΕΡΑ και ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ από 7 - 9 μ.μ. στα γραφεία του συλλόγου Εσπερίδων 7 (από Λεωφ. Βέικου 49-51). Τηλέφωνο επικοινωνίας 2102910071.

Διαφήμιση

Διαφήμιση

Βαθμολογια

2014 -15

(Σε 10 αγώνες)

 

Ομάδα

Βαθμοί

1.

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ *

27

2.

ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

25

3.

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

20

4.

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ

19

5.

ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

18

6.

ΝΕΑ ΖΩΗ

17

7.

ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

14

8.

ΑΘΗΝΑΪΔΑ

12

9.

ΤΟΛΜΗ ΠΕΡ. *

10

10

ΠΛΑΤΩΝ

10

11

ΠΡΑΣΙΝ.ΠΟΥΛΙΑ

10

12

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

10

13

ΑΠΟΛΛΩΝ 2006

4

14

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡ.

2

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Παίδων ΕΠΣΑ 2013-2014 Εκτύπωση E-mail

 

   

                  

                ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΑ 2014-2015

 

 

 

 

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1. ΑΤΤΑΛΟΣ 3 1 1 0 0 8 0
2. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 3 1 1 0 0 4 0
3. ΠΕΥΚΗ 3 1 1 0 0 2 0
4. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 3 1 1 0 0 1 0
5. ΚΟΛΩΝΟΣ 3 1 1 0 0 1 0
6. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 1 0 1 0 0 0
7. ΑΤΤΙΚΟΣ 1 1 0 1 0 1 1
8. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 1 1 0 1 0 0 0
9. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1 1 0 1 0 1 1
10. ΚΟΡΩΝΙΔΑ 0 1 0 0 1 0 1
11. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 0 1 0 0 1 0 1
12. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 1 0 0 1 0 2
13. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 0 1 0 0 1 0 4
14. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 0 1 0 0 1 0 8

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

   ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΑ 2013-2014  

 

1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 27/09/14 09:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 2-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 27/09/14 11:00 ΠΑΠΠΑΣ Χ. 0-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 27/09/14 13:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 0-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 27/09/14 13:00 ΧΙΤΟΥ Σ. 4-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 28/09/14 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 0-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 28/09/14 12:45 ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε. 1-1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 28/09/14 19:30 ΣΤΑΜΟΣ Μ. 8-0



2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΤΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 11/10/14 10:00    
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 11/10/14 10:00    
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 11/10/14 11:00    
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 11/10/14 11:00    
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 11/10/14 13:00    
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 11/10/14 13:30    
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/10/14 13:15    



3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ            
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ            
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ            
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ            
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            



4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ            
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΥΚΗ            
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ            
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ            
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ            



5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ            
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ            
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ            
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ            
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            



6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ            
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΕΥΚΗ            
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ            
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΑΛΟΣ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΤΤΙΚΟΣ            



7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ            
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ            
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ            
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ            
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            



8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ            
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ            
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ            
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΤΙΚΟΣ            
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            



9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ            
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΛΩΝΟΣ            
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ            
ΠΕΥΚΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ            
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ            
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            



10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ            
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ            
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΕΥΚΗ            
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ            



11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ            
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΤΑΛΟΣ            
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ            
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ            
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            



12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ            
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ            
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ            
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ            
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ            
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ            



13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ            
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΑΛΟΣ            
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ            
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ            
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΠΕΥΚΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

             Δείτε Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Παίδων ΕΠΣΑ 2012-2013          

           Δειτε Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Παίδων ΕΠΣΑ 2011-2012

 

      Δείτε Πρόγραμμα Πρωταθλήματος/Τουρνουά Παίδων 2010-2011  

 

         Δείτε  Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Παίδων ΕΠΣΑ 2009-2010 

 

         Δείτε Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Παιδων ΕΠΣΑ 2008-2009