Ειδησεις

Ομάδα παίδων

Στις 02 Σεπτεμβρίου ξεκινά η προετοιμασία των Παίδων υπό τις οδηγίες του προπονητή Άρη Γκάνια.

Διαφήμιση
Διαφήμιση

Διαφήμιση

Βαθμολογια

2013-2014

 

 

Β'  Ε.Π.Σ.Α.  

 1ος Όμιλος     

 ΠΑΛΙΟ ΦΑΛΗΡΟ

62

 ΚΟΛΩΝΟΣ

60

 Α Ε ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

52

 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

52

 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

48

 ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

46

 Α Ε ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ

43

 ΛΑΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

43

 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

41

 ΑΡΜΕΝΙΚΗ

38

 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩ

36

 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

35

 ΙΛΙΣΙΑ 2004

34

 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

28

 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

23

 ΔΙΑΓΟΡΑΣ

16

 Α Ε ΙΛΙΟΥ

 9

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Παίδων ΕΠΣΑ 2013-2014 Εκτύπωση E-mail

 

   

                  

                ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΑ 2013-2014

 

 

ΟΜΑΔΕΣ
ΑΓΩΝΕΣ
Ν-Ι-Η
ΤΕΡΜΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
 1.ΑΤΤΑΛΟΣ
    22     18-2-2    69-17       56    
 2.ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

    22  

14-6-2 

   62-18

      48    

 3.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

    22

14-2-6 

   52-26

44   

 4.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
    22   14-2-6      52-20       44   
 5.ΑΘΗΝΑΪΔΑ
    22   13-3-6      46-27       42     
 6.ΡΟΥΦ
    22   11-3-8      58-36       36   
 7.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
    22   10-2-10    34-45       32  
 8.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    22     8-2-12      26-41       26 
 9.ΚΟΡΩΝΙΔΑ
    22    7-1-14    29-51       22    
10.ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
    21    5-1-15    19-60       16     
11Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
    22     2-2-18    22-78        8    
12.ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
    21    1-2-17     17-68        5    

 

 

 

 

       ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΑ 2013-2014  

 

 

        

                        1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  14η
  1-3

 ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

   3-2

 3-0

 ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

0-4 

1-2

  ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 

   2-0 

6-2

 ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΡΟΥΦ

1-1  

0-7 

 Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

   6-1

4-1

 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

   3-0
                      2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  15η 
  1-3

 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΤΑΛΟΣ

  0-1

3-1

 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

  2-3

1-0

 ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

  0-1

3-3

  ΡΟΥΦ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

  0-3  

3-2

ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

  1-1 

 3-3 

Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ

  2-1
                     3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  16η
 2-0

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

  1-1 

 0-2

 ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

  3-0 

 2-1 

ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

  1-2 

 2-1

 ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΡΟΥΦ

  9-0 

 1-4

 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ

  3-0 

7-2 

 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ

  1-4
                     4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  17η
 5-1

  ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

  0-1 

 0-5 

 ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

  4-0

 2-2

 ΡΟΥΦ - ΑΤΤΑΛΟΣ

  4-1 

3-3 

 ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

  0-3 

 0-1

 ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

  3-1 

 1-1

 Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

  0-3
                     5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  18η 
 3-2

 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

  0-2

 2-0

  ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

  1-1 

3-0 

 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΡΟΥΦ

  0-1 

2-0 

 ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ

  2-3 

 2-3

 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ

  3-0

 3-1 

ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ- Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

  3-0
                    6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  19η
 3-1

 ΡΟΥΦ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

  2-4 

 0-1

 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

  1-1

1-0 

 ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

  2-0 

 8-0

 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ- ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

  0-3 

1-2 

 ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

  0-3 

 2-5

 Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ

  3-0
                    7ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  20η
 2-2

 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ

  2-1 

 2-4

 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

  3-0  

 0-4

 ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΡΟΥΦ

  5-1 

 1-3

 ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

  3-0 

 0-1

 ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ

  0-5

 6-0

 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

  0-3
                    8η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  21η
 1-2

 Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

  3-0 

 1-0 

 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΡΟΥΦ

  2-3 

 0-1

 ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

  2-1 

 1-2

 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

----- 

 1-2

 ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΤΤΑΛΟΣ

  1-1 

 0-5

 ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

  3-0
                    9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  22η
 3-1

 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ

  6-1 

 2-1

 ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

  3-0 

 3-1

 ΡΟΥΦ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ

  1-0 

 7-1

 ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

  0-3 

 1-2

 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

  0-0 

 3-1 

 ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

  0-3
               10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  23η  
 5-0

 ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

  0-4  

 3-0

 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ

  2-0 

 0-7 

 ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ

  3-0 

 2-4 

 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

  3-0  

 0-3

ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

  1-2 

 1-3 

 Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΡΟΥΦ

  3-0
                 11η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   24η  
 1-0

  ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

  0-3

 8-1

 ΑΘΗΝΑΪΔΑ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

  0-3 

 6-0 

 ΡΟΥΦ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ

  2-3 

 1-1 

 ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

  3-0 

 4-1

 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

  0-3 

 4-1

 ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

  1-4

  

            Δείτε Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Παίδων ΕΠΣΑ 2012-2013          

 

           Δειτε Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Παίδων ΕΠΣΑ 2011-2012

 

      Δείτε Πρόγραμμα Πρωταθλήματος/Τουρνουά Παίδων 2010-2011  

 

         Δείτε  Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Παίδων ΕΠΣΑ 2009-2010 

 

         Δείτε Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Παιδων ΕΠΣΑ 2008-2009